2148/268
Kim Larsen & Kjukken. Emaljeskilt, ovalt. Ca. 2000. H. 60 cm. B. 44 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud