2044/845
Shin & Tomoko Azumi
“LEM”. Et par barstole med højdejustérbar stel af stål, betrukket i sæder med sort skind. Udført og stemplet hos La Palma, Italien. H. 66–79. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt