2044/​845

Shin & Tomoko Azumi

“LEM”. Et par barstole med højdejustérbar stel af stål, betrukket i sæder med sort skind. Udført og stemplet hos La Palma, Italien. H. 66–79. (2)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 27. oktober 2020

Kategori
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt