12038/27
Vilhelm Henriques (f. Frederiksberg 1894, d. 1966)
Kvinde siddende i stol. Sign. V.H. Olie på lærred. 36,5×28. Rammemål 50×41.
Afskalning af maling på rammen
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag
47 bud