2443/​89

Gustaviansk konsol af forgyldt træ med plade af hvid marmor, sarg porfyr imiteret glasfrise. Stockholm, 18. årh. slutning. H. 84. B. 86. D. 46.

I Lyngby
Vur­dering

25.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?