2109/286
Et par skåle af krystalglas på separat fod. Ej mærket. 20. årh. Samlet H. 17. Diam. 25 cm. (4)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag