2109/​286

Et par skåle af krystalglas på separat fod. Ej mærket. 20. årh. Samlet H. 17. Diam. 25 cm. (4)

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

1.500–2.000 kr.

Hammerslag

750 kr.

870177 750 kr.