2024/11
Et par væglampetter af forgyldt bronze, støbt med fakkel, druer og bladværk. Louis XVI form. 19. årh.s slutning. H. 31. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag