2013/​7502

Cathrine Raben Davidsen (f. København 1972)

Uden titel. Sign. CRD 18.Pastel og akvarel på papir. Lysmål 44×30.

Proveniens: Erhvervet fra kunstneren selv.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Samtidskunst, 24. marts 2020

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

17.500 DKK

16 bud

17.500 DKK
17.000 DKK
16.500 DKK
16.000 DKK
15.500 DKK
15.000 DKK
14.500 DKK
14.000 DKK
13.500 DKK
13.000 DKK
12.500 DKK
(Autobud) 12.000 DKK
12.000 DKK
(Autobud) 11.500 DKK
11.000 DKK
10.500 DKK