2015/262
Orientalsk tæppe i Irsk Donegal design. 21. årh.(aldrig anvendt). 258×191.(no. 10072)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag