2015/​262

Orientalsk tæppe i Irsk Donegal design. 21. årh.(aldrig anvendt). 258×191.(no. 10072)

Dette emne handles i fuldmoms

Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag