2423/​116

Fransk lysekrone af forgyldt og patineret bronze med seks svungne lysarme, rigt dekoreret med påsatte bronzer. Empire form. 19. årh. H. 70. Diam. 53.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Udboret til el.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?