1908/​114

Kvadratisk bord af mahognipoleret træ, plade indlagt med intarsia. Mærket “Vere Antichitá, Italy”. 20. årh. H. 66. L. 81. B. 81.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag