2015/​2051

Omega

Herrearmbåndsur af 18 kt. guld. Model Genève, ref. 162.052. Automatisk værk med dato cal. 1012. Gylden urskive med guld indeks og sorte visere. Brun læderrem med forgyldt Omega C-spænde. Urkassen 32×32 mm. 1974.

Værk nr. 38135596.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 8. april 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK
2.900 DKK
2.800 DKK
2.700 DKK
2.600 DKK
2.500 DKK