2142/​521

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 80×100.

Original stand.

Moderne kunst og design, 19. oktober 2021

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

10.500 DKK

10.500 DKK