2432/​132

Et par alterstager af patineret bronzeret metal, tresidet fodstykker med fødder i form af dyrhoveder, støbt med bladværk og perlestaf. 19. årh. H. 48. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder mærker og pletter. Manglende pynte-påsætninger af glas.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?