Foto endnu ikke klar
891/​301

Sydtysk rokoko spejl af forgyldt og forsølvet træ, udskåret med gennembrudte rocailler og kæmninger. 18. årh.s midte. H. 115. B. 53.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia, 27. november 2019

Vur­dering

50.000 DKK

Hammerslag