12114/117
Et par tre-armede kirkestager af messing, blomster af glaseret keramik. 20. årh.s slutning. H. 30. (2)
Fremstår med mindre brugsspor. Mindre skævheder.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud