2132/763
Børge Wernonch (f. 1936, d. 1990)
Tre kompositioner. Alle sign. på bagsiden Wernonch. Olie på lærred. 50×40. (3)
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag