2124/667
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Komposition. Sign. AH 51. Olie på lærred. 65×55.
Lidt krakeleringer og en større afskalning i øvre venstre hjørne.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud