2438/658
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Opstilling med blomst. Sign. Lars Dan 05. Olie på papir monteret på lærred. 76×55. Uindrammet.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
22122 | ||
1048448 (Autobud) | ||
22122 | ||
1048448 | ||
205043 (Autobud) | ||
1048448 | ||
205043 | ||
1048448 (Autobud) | ||
205043 | ||
1048448 (Autobud) | ||
205043 | ||
1048448 (Autobud) | ||
205043 | ||
1048448 |