1946/572
Ganløse Ore, Farum. Sign. S.A. 61. Olie på lærred. 44×64.
Lærred bør strammes let op. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
22 bud