2041/787
Tom Dixon (f. 1959)
“Copper Shade”. Pendel med skærm af kobberbelagt plast. Udført og mærket hos Tom Dixon. H. 41. Diam. 45.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 6. oktober 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|