2312/527
Miki Jacobsen (f. Paamiut/Fr.håb)
Landskab. Sign. Miki Jacobsen 1999. Olie på plade. 61×245.
Originale sømhuller i pladen. Ramme med afskalninger. Mindre fugtpletter. Enkelte mindre krakeleringer, hvoraf de fleste er originale.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag