2144/812
F. Hingelberg m.fl.
Tre pokaler af sølv og sterlingsølv. Vægt ca. 700 g. 20. årh. H. 10,5–16. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker. Graveret.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud