12124/29
Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)
To kompositioner. Sign. Tom Krøjer 2003. Litografi i farver, hhv. nr. 2/110 & 8/110. 83×112. Indrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag