12131/113
Dansk maler, 20 årh.
Komposition. Sign. med bly AIL 44. Olie på lærred. 77×87. Indrammet
Overfladesnavs. Fugtskjold i højre side. Afskalninger
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag