2117/762
Peter Rössell (f. Ringsted 1964)
“Hot rod”. Sign. på bagsiden Rössell 1991. Olie på lærred. 170×160. Uindrammet.
Fra
i
Moderne kunst og design, 27. april 2021
Vurdering
Dette emne er udgået