2204/218
Kamera Lucida af stål, tegneinstrument, mrk. P. Berville, Paris. 20. årh.s begyndelse. I æske. L. 28 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag