2118/​1048

Sven Middelboe

“Verona”. Pendel med skærme af hvidlakeret metal. Udført hos Nordisk Solar. H. 35. Diam. 50.

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærme med nogle buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK