2118/1048
“Verona”. Pendel med skærme af hvidlakeret metal. Udført hos Nordisk Solar. H. 35. Diam. 50.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærme med nogle buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag