12137/131
Alexander Calder (f. Philadelphia 1898, d. New York 1976)
ALBI. Usign. Litografisk plakat for Musee Toulouse Lautrec. Bladstørrelse 90,5×59,5. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag