2420/38
Altona spejl i ramme af nøddetræ og forgyldt træ, facet slebet spejlglas. 18. årh.s anden halvdel. H. 76. B. 33.
Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag