2010/1292
“Constance”. Vendbart bælte af gult og mørkeblåt skind med forgyldt bæltespænde. L. 79 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Der er lavet to ekstra huller.
Smykker, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag