2010/​1292

Hermès

“Constance”. Vendbart bælte af gult og mørkeblåt skind med forgyldt bæltespænde. L. 79 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Der er lavet to ekstra huller.

Smykker, 4. marts 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK