1920/1662
Xavier Raphanel (f. 1876, d. 1957)
Jugend spejl af tin med kvinde holdende blomster. Sign. X Raphanel. 19. årh.s begyndelse. H. 34 cm. B. 25 cm.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag