2250/1139
Cross-over perlering af 18 kt. guld prydet med to kulturperler. Stemplet Cartier, 53 E07 148. Str. 54. Vægt ca. 14 g. 1996.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. En perle udskiftet (synlige limrester).
Smykker og Fashion, 14. december 2022
Vurdering
Hammerslag