2447/​717

Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)

Uden titel. Sign. A.H. 53; sign. med dedikation på bagsiden "Gave til kunstmaler Emil Jensen, Brønderslev fra A.L.H. 1953. Oile på plade. 39,5×29.

Små overflade ridser.

Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

18 bud

874124 5.500 DKK
947871 (Autobud) 5.000 DKK
1086448 5.000 DKK
947871 (Autobud) 4.800 DKK
1086448 4.600 DKK
947871 (Autobud) 4.400 DKK
1086448 4.200 DKK
947871 (Autobud) 4.000 DKK
1086448 3.800 DKK
947871 (Autobud) 3.600 DKK
1086448 3.400 DKK
947871 (Autobud) 3.200 DKK
1146180 3.000 DKK
947871 (Autobud) 2.900 DKK
1146180 2.800 DKK
947871 (Autobud) 2.700 DKK
888100 2.600 DKK
947871 2.500 DKK