2434/772
Et par svenske stager af sølv. Stemplet T. Eldh, Ceson. Göteborg 1980'erne. Udfyldte. H. 8. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker.
Vurdering
849719 |