2434/​772

Et par svenske stager af sølv. Stemplet T. Eldh, Ceson. Göteborg 1980'erne. Udfyldte. H. 8. (2)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 20. august 2024

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK