2447/​822

Jørgen Rømer (f. 1923, d. 2007)

“Revisions-Forberedelser”, 93. Sign. Blyant og akvarel på papir. Bladstørrelse 23,5×17,5.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

14 bud

841059 1.600 DKK
1087528 1.550 DKK
841059 (Autobud) 1.500 DKK
1087528 1.500 DKK
841059 (Autobud) 1.450 DKK
1087528 1.400 DKK
841059 (Autobud) 1.350 DKK
1087528 1.300 DKK
841059 (Autobud) 1.250 DKK
912826 1.200 DKK
841059 1.150 DKK
912826 (Autobud) 1.100 DKK
841059 1.050 DKK
912826 1.000 DKK