2445/​41

To små borde af mahogni; Halvrundt Louis XVI spillebord samt empire klapbord indlagt med lyst træ. 18.-19. årh. Spillebord H. 78. B. 90. D. 44. Klapbord H. 71. L. 72. B. 69. (2)

Ridser og mærker. Restaureret. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Dette emne er udgået