1917/619
Sture Johannesson (f. 1935)
“Andrée Will Take a Trip”. Sign. Sture. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 84×61.
Mindre folder i papiret. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 23. april 2019
Vurdering
Hammerslag