2103/1188
Julie Wettergren
Diamantring af sterlingsølv prydet med talrige enkeltslebne diamanter. Front ca. 9×11,5 mm. Str. 56.
To løse diamanter medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. To diamanter mangler og to løse diamanter medfølger.
Smykker og Fashion, 20. januar 2021
Vurdering
Hammerslag