2103/​1188

Julie Wettergren

Diamantring af sterlingsølv prydet med talrige enkeltslebne diamanter. Front ca. 9×11,5 mm. Str. 56.

To løse diamanter medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. To diamanter mangler og to løse diamanter medfølger.

Smykker og Fashion, 20. januar 2021

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag