2427/862
Dansk snedkermester
Lænestol med ben af bejdset bøg. Sæde, sider og ryg betrukket med grøn velour. Udført 1940'erne.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
13 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
106569 | ||
203199 | ||
930428 (Autobud) | ||
203199 | ||
930428 (Autobud) | ||
203199 | ||
930428 (Autobud) | ||
974362 | ||
930428 (Autobud) | ||
974362 | ||
930428 (Autobud) | ||
974362 | ||
930428 |