12033/9
Wiwen Nilsson (f. 1897, d. 1974)
Leddelt armbånd af sterling sølv. Stemplet Wiwen Nilsson, Lund 1962. Vægt 40 g. L. 19.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud