2004/209
Forskærersæt af pletsølv og horn med monteringer af sølv, Sheffield 1884. I tilhørende kasse. (7)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Æske med mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag