2102/278
Diverse beslag, greb, lysarme mv. af forgyldt og patineret bronze. 18.-20. årh.
Alders- og brugsrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag