1917/24
Konsol af hvidmalet jern dekoreret med bladværk, plade af hvidbroget marmor. 20.-21. årh. H. 82. L. 130. B. 43.
Brugsslitage. Rustpletter.
Ældre malerier og møbler, 22. april 2019
Vurdering
Hammerslag