1917/​24

Konsol af hvidmalet jern dekoreret med bladværk, plade af hvidbroget marmor. 20.-21. årh. H. 82. L. 130. B. 43.

Brugsslitage. Rustpletter.

Ældre malerier og møbler, 22. april 2019

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK