12141/194
Erik Rasmussen (f. Frederiksberg 1943, d. Dannemare 2021)
“Fodgængere”. Sign. Erik Rasmussen 98. To litografier i farver nr. 93 og 192/200. Bladmål 47×33. Uindrammede. (2)
Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag