12141/​194

Erik Rasmussen (f. Frederiksberg 1943, d. Dannemare 2021)

“Fodgængere”. Sign. Erik Rasmussen 98. To litografier i farver nr. 93 og 192/200. Bladmål 47×33. Uindrammede. (2)

Sælger oplyser

Intet at bemærke. Friske og ubrugte eksemplarer.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag