103/102
Otto Bache (f. Roskilde 1839, d. København 1927)
Skovsø med badende drenge. Sign. Otto Bache. Olie på lærred. 55×70.
Afbildet
Ældre malerier, 16. august 2005
Vurdering
Hammerslag