12032/​18

Et par vognlygter af messing med baldakiner, sider med glas. 19. årh.s anden halvdel. H. 45. (2).

Fremstår med alders- og brugsslitage. Intet at bemærke.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag