12032/18
Et par vognlygter af messing med baldakiner, sider med glas. 19. årh.s anden halvdel. H. 45. (2).
Fremstår med alders- og brugsslitage. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag